Comfeel

Internetová televize

Přehled balíčků

TV START 57 programů (z toho 25 v HD) ZDARMA objednat přehled programů
Užijte si naplno základní skupiny televizních kanálů. České a zahraniční televize doplněné o sportovní, hudební, filmové a zahraniční stanice včetně českých rádií. Všechny GO kanály můžete navíc sledovat kdekoliv a na jakémkoliv zařízení.
TV BASIC 94 programů (z toho 30 v HD) 330 Kč  / měsíc objednat přehled programů
Optimalizujte zábavu a cenu balíčkem BASIC. Velmi vhodně rozšiřuje základní české kanály o stanice zaměřených na filmy, dokumenty, sport a celou rodinu bez zbytečných výdajů na zvlášť zpoplatněné kanály. Díky BASIC se celá Vaše rodina bude moci vždy dívat, na co bude chtít.
TV MAXI 121 programů (z toho 42 v HD) 649 Kč  / měsíc objednat přehled programů
Nechte se hýčkat nadstandardní nabídkou MAXI. Získejte zábavu všeho zaměření v podání nejrůznějších stanic. Užívejte si filmy, dokumenty, pořady pro děti i pro dospělé, hudbu a sport od sítí Discovery, FilmBox, HBO a mnoha dalších. MAXI Vás přesvědčí, že je vždycky na co koukat!

Přehled doplňkových balíčků

dětský 7 programů 55 Kč  / měsíc objednat přehled programů
A teď něco pro děti! Balíček plný animovaných i hraných seriálů a pohádek pro děti, který zabaví i toho nejneposednějšího uličníka. Programy poskytující skvělou zábavu, ale i pomoc při rozvíjení komunikačních a poznávacích schopností u těch nejmenších diváků.
dokument 6 programů 99 Kč  / měsíc objednat přehled programů
Sledujte nové pohledy na události světových dějin, portréty významných osobností, reportáže z nedostupných míst a exotických zemí, ty nejlepší záběry ze světa divokých i domácích zvířat.
filmbox 12 programů ( z toho 5 v HD) 139 Kč  / měsíc objednat přehled programů
Vychutnejte si rodinu filmových kanálů FilmBox zahrnující velkofilmy, filmy pro náročného diváka, zábavu pro celou rodinu i pro dospělé, bojová umění i dokumenty, hudbu i módu. S FilmBox získáte naprostou všehochuť v jediné službě!
HBO + HBO GO 3 programy v HD 235 Kč  / měsíc objednat přehled programů
Získejte prémiové kanály, nejnovější filmy, velkolepé seriály a originální produkci HBO. Balíček zahrnuje službu HBO GO, která Vám poskytne neomezený přístup k programu HBO na vašem počítači, mobilu, tabletu, či televizi.
sport 9 programů (z toho 8 v HD) 150 Kč  / měsíc objednat přehled programů
Objednejte si SPORT - programovou nabídku, která Vás už nikdy nenechá na holičkách při hledání zábavy. Nabídne Vám všechny možné sporty a už Vám nikdy neunikne žádné mistrovství a žádná z oblíbených lig.

Doplňkové služby

Timeshift 50h + nahrávky 50h 30 Kč  / měsíc objednat
Aktivujte si možnost 50 hodin zpětného sledování a 50 hodin nahrávek u všech programů, které máte aktivní. Tyto služby Vás osvobodí od televizního programu. Sledujte co chcete a kdy chcete.
NP+ 30 Kč  / měsíc objednat
Sledujte kanály Nova, Nova 2, Nova Cinema, Nova Action, Nova Gold, Prima, Prima COOL, Prima Love, Prima Zoom, Prima Max, Prima Comedy Central - kdekoliv, kdykoliv, na jakémkoliv zařízení - až 7 dní zpětně.
120 hodin nahrávek 65 Kč  / měsíc objednat
Uložte si každý oblíbený pořad, nechte nahrát vše, co by Vám mohlo uniknout. S Nahrávkami budete mít až 120 hodin svých filmů a seriálů po 6 měsíců vždy na dosah.
Dva streamy 30 Kč  / měsíc objednat
Dopřejte každému členu rodiny chvilku klidu s televizí na dvou tabletech, telefonech nebo počítačích (maximálně lze zaregistrovat 4 zařízení).
Smart TV 12 Kč  / měsíc objednat
Mějte všechny funkce SledovaniTV.cz na dosah ovládače z pohodlí gauče i bez set-top boxu. Připojte ke svému účtu aplikaci Smart TV a Váš Samsung, LG či Panasonic již obstarají vše, co je zapotřebí.
Set-top box Android 96 Kč  / měsíc 2 210 Kč  / jednorázově objednat
Proměňte i starší televizory v chytré multimediální centrum nabízející veškeré funkce a pohodlné ovládání.

 

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.

Provozovatelem služby sledovanitv.cz je společnost sledovanitv.cz s.r.o., se sídlem U vodárny 3032/2a, 616 00 Brno, IČ 01607910.

Objednávka služeb
Základní informace Firemní údaje Kontakt Adresa
Internetové připojení Televize
Telefon
Vaše objednávka byla úspěšně odeslána.
Děkujeme Vám za zájem o naše služby.