Comfeel

Internetová televize

Přehled balíčků

TV START 59 programů ZDARMA objednat přehled programů
Užijte si naplno základní skupiny televizních kanálů. České a zahraniční televize doplněné o sportovní, hudební, filmové a zahraniční stanice včetně českých rádií. Všechny GO kanály můžete navíc sledovat kdekoliv a na jakémkoliv zařízení.
TV START HD 59 programů (z toho 27 v HD) 50 Kč  / měsíc objednat přehled programů
Užijte si naplno základní skupiny televizních kanálů. České a zahraniční televize doplněné o sportovní, hudební, filmové a zahraniční stanice včetně českých rádií. Všechny GO kanály můžete navíc sledovat kdekoliv a na jakémkoliv zařízení.
TV BASIC HD 96 programů (z toho 38 v HD) 330 Kč  / měsíc objednat přehled programů
Optimalizujte zábavu a cenu balíčkem BASIC. Velmi vhodně rozšiřuje základní české kanály o stanice zaměřených na filmy, dokumenty, sport a celou rodinu bez zbytečných výdajů na zvlášť zpoplatněné kanály. Díky BASIC se celá Vaše rodina bude moci vždy dívat, na co bude chtít.
TV MAXI HD 126 programů (z toho 51 v HD) 649 Kč  / měsíc objednat přehled programů
Nechte se hýčkat nadstandardní nabídkou MAXI. Získejte zábavu všeho zaměření v podání nejrůznějších stanic. Užívejte si filmy, dokumenty, pořady pro děti i pro dospělé, hudbu a sport od sítí Discovery, FilmBox, HBO a mnoha dalších. MAXI Vás přesvědčí, že je vždycky na co koukat!

Přehled doplňkových balíčků

DĚTSKÝ 8 programů 55 Kč  / měsíc objednat přehled programů
A teď něco pro děti! Balíček plný animovaných i hraných seriálů a pohádek pro děti, který zabaví i toho nejneposednějšího uličníka. Programy poskytující skvělou zábavu, ale i pomoc při rozvíjení komunikačních a poznávacích schopností u těch nejmenších diváků.
DOKUMENT 7 programů (z toho 2 v HD) 99 Kč  / měsíc objednat přehled programů
Sledujte nové pohledy na události světových dějin, portréty významných osobností, reportáže z nedostupných míst a exotických zemí, ty nejlepší záběry ze světa divokých i domácích zvířat.
FILMBOX 13 programů (z toho 5 v HD) 139 Kč  / měsíc objednat přehled programů
Vychutnejte si rodinu filmových kanálů FilmBox zahrnující velkofilmy, filmy pro náročného diváka, zábavu pro celou rodinu i pro dospělé, bojová umění i dokumenty, hudbu i módu. S FilmBox získáte naprostou všehochuť v jediné službě!
HBO + HBO GO 3 programy v HD 235 Kč  / měsíc objednat přehled programů
Získejte prémiové kanály, nejnovější filmy, velkolepé seriály a originální produkci HBO. Balíček zahrnuje službu HBO GO, která Vám poskytne neomezený přístup k programu HBO na vašem počítači, mobilu, tabletu, či televizi.
SPORT 9 programů (z toho 8 v HD) 150 Kč  / měsíc objednat přehled programů
Objednejte si SPORT - programovou nabídku, která Vás už nikdy nenechá na holičkách při hledání zábavy. Nabídne Vám všechny možné sporty a už Vám nikdy neunikne žádné mistrovství a žádná z oblíbených lig.
RELAXXX 12 programů (z toho 4 v HD) 250 Kč  / měsíc objednat přehled programů
Relaxační balíček pro dospělé, plný erotiky a vzrušení.

Doplňkové služby

Zpětné přehrávání 7 dní, nahrávky 50 hod. a NP+ 50 Kč  / měsíc objednat
Aktivujte si možnost zpětného sledování až 7 dní a 50 hodin nahrávek u všech kanálů, které máte aktivní. Tyto služby Vás osvobodí od televizního programu. Sledujte, co chcete a kdy chcete. U kanálů skupiny Nova, Prima, ČT a HBO můžete sledovat pořady až 7 dní zpětně.
120 hodin nahrávek 65 Kč  / měsíc objednat
Uložte si každý oblíbený pořad, nechte nahrát vše, co by Vám mohlo uniknout. S Nahrávkami budete mít až 120 hodin svých filmů a seriálů po 6 měsíců vždy na dosah.
Dva streamy 30 Kč  / měsíc objednat
Dopřejte každému členu rodiny chvilku klidu s televizí na dvou tabletech, telefonech nebo počítačích (maximálně lze zaregistrovat 4 zařízení).
Smart TV 12 Kč  / měsíc objednat
Mějte všechny funkce SledovaniTV.cz na dosah ovládače z pohodlí gauče i bez set-top boxu. Připojte ke svému účtu aplikaci Smart TV a Váš Samsung, LG či Panasonic již obstarají vše, co je zapotřebí.
Apple TV 35 Kč  / měsíc objednat
Využijte možnost propojení Vašeho účtu SledovaniTV.cz s Apple TV a vyzkoušejte si moderní, rychlé, příjemné prostředí naší aplikace. Není na co čekat, můžete se jen těšit!
Set-top box - pronájem 96 Kč  / měsíc objednat
Proměňte i starší televizory v chytré multimediální centrum nabízející veškeré funkce a pohodlné ovládání.
Set-top box 2 210 Kč  / jednorázově objednat
Proměňte i starší televizory v chytré multimediální centrum nabízející veškeré funkce a pohodlné ovládání.

 

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.

Provozovatelem služby je společnost sledovanitv.cz s.r.o., se sídlem U vodárny 3032/2a, 616 00 Brno, IČ 01607910.

Objednávka služeb
Základní informace Firemní údaje Kontakt Adresa
Internetové připojení
WiFi router
Televize
Telefon
Vaše objednávka byla úspěšně odeslána.
Děkujeme Vám za zájem o naše služby.