Comfeel

O nás

Historie společnosti COMFEEL sahá do roku 2003, kdy jsme zahájili činnost v oblasti informačních technologií. Hlavním impulsem k založení společnosti byla nepřítomnost kvalitního připojení do sítě Internet v Mnichově Hradišti a okolí.

1. 1. 2015 převzala veškeré aktivity firmy Vlastimil Drázský – COMFEEL nově založená společnost COMFEEL s.r.o.

Hlavním zaměřením společnosti COMFEEL s.r.o. je poskytování vysokorychlostního připojení do sítě Internet pro firmy a domácnosti včetně hlasových služeb.

Nabídka našich služeb je neustále rozšiřována podle potřeb a požadavků zákazníků.

V současné době poskytujeme služby téměř pro tři tisíce zákazníků a to od dodávky samotného připojení až po komplexní služby pro velké společnosti včetně řešení hlasových služeb. Naše síť se z větší části nachází v okrese Mladá Boleslav a zasahuje do okresů Semily a Jičín.

Neustálý vývoj technologií na nás klade vysoké nároky. Musíme se učit novým věcem a zlepšovat naše služby, protože konkurence v oblasti informačních technologií je veliká. Rozmanitost, poznávání lidí a objevování nových věcí nám však dávají záruku, že nás tato práce nepřestane bavit.

Cílem společnosti COMFEEL s.r.o. jsou dodávky kvalitních a garantovaných služeb, které jsou založeny na zákaznické podpoře, řešení potřeb zákazníka na míru a spolehlivém a rychlém servisu.

Objednávka služeb
Základní informace Firemní údaje Kontakt Adresa
Internetové připojení
WiFi router
Televize
Telefon
Vaše objednávka byla úspěšně odeslána.
Děkujeme Vám za zájem o naše služby.